چرا برای بسته بندی به کارتن اسباب کشی نیاز است؟

کارتن اسباب کشی از لزومات یک اثاث کشی می باشد شما اگر بخواهید که وسایل شما بدون کمک کسری به مقصد برسند باید بسته بندی مناسب داشته باشید و اولین گام یک بسته بندی تهیه کارتن اسباب کشی می باشد اگر بخواهید که سلامت وسایل منزل خود را تضمین کنید پس این مورد را نباید فراموش کنید جعبه های اثاث کشی یکی از مورادی است که تا حد زیادی امنیت وسایل را تضمین می کند و همچنین حمل ونقل آن آسان می شود دراین مطلب با یک سری از انواع کارتن ها آشنا می شوید که تا کنون در مورد آنها چیزی نشنیده اید.

کارتن اسباب کشی

برای جابه جایی که از یک مکان به مکان دیگر می روید چه نزدیک و چه دور نیاز باید از ضربه وآسیب به وسایل جلوگیری کنید شما برای یک اثاث کشی می توانید از مهمترین وسیله برای اسباب کشی استفاده کنید که کارتن اسباب کشی می باشد هم از ضربه خوردن وسایل جلوگیری می کند و هم تا حد ممکن نظم خاصی به حمل ونقل می دهد وسایل جمع می شود برای حمل آن برای تهیه کارتن خوب اثاث کشی کافی لست یک سری نکات را رعایت کنید.

چگونه یک بهترین کارتن اسباب کشی را برگزینیم ؟

چند سال گذشته مناسب ترین کارتن برای اسباب کشی کارتن ۵ لایه بود اما در چند سال گذشته با توجه به وزن وسایل و افزایش جابه جایی کارتن ۷ لایه نیز تولید شده است که باربری ظفر و باربری اندرزگو برای شهرستان از این نوع جعبه استفاده می کنند این نوع ۷ لایه و همچنین کارتن های ۵ لایه ضخامت و استحکام مناسبی داشتند و دارند اگر بیشتر برای داخل شهری است بهتر است که از ۵ لایه استفاده کنید.
اما مورد بعدی که باید رعایت شود سایز و اندازه کارتن است که نباید زیاد بزرگ و بسیار کوچک باشد که دلایل آن را به صورت کامل بیان می کنیم ومورد بعدی که باید رعایت کرد سعی کنید از کارتن های سالم و جدید باشند اگر کهنه باشد ممکن است که ضرر و زیان شما را چندین برابر کند.
اگر در تهیه کارتن اسباب کشی مشکل دارید می توانید از کارشناسان باربری اقدسیه کمک بگیرید و آنها شما را راهنمایی می کنند که چگونه و چه تعداد را تهیه کنید که به مشکل نخورید.

قیمت کارتن اسباب کشی

برای اینکه از نرخ کارتن اسباب کشی مطلع شویم باید به ادزاه آن توجه کرد هر سایز بیشتر مطمناً قیمت بیشتر می شود بعضی از کارخانه ها آن ار بسته ای می فروشد اما در بعضی موارد دانه ای نیز موجود می باشد برای اطلاع از قیمت کارتن اسباب کشی کافی است که با اتوبارجردن تماس بگیرید و مطلع شوید.

لزوم بسته بندی وسایل درکارتن اثاثیه کشی

بسته بندی یک مبادرت زیاد اساسی در اثاث کشی و اتوبار است .
باید شما به صورتی بسته بندی ار انجام دهید که سلامت وسایل را در حین جابه جایی تضمین کنید اگر وسایل ی که در داخل جعبه قرار می گیرد بهتر است آن ار داخل کارتن اسباب کشی قرار دهید و اگر سایز آن بزرگ است بهتر است که با سایر وسایل اسباب کشی این عملیات را انجام داد وسایلی مانند تخت یا میز نهار خوری این وسایل کافی است که به وسیله ای نایلون حباب دار یا پلاستیک بسته بندی شوند.
بسته بندی بسیار پروسه ای زمان بر است و اگر از جعبه های اثاث کشی استفاده کنید مطمئن باشید که زمان آن را چند برابر می کند شما بایستی صبور باشید چون هر کاری که با دقت بیشتری انجام شود مطمئن باشید که درصد خطا و اشتباه را به صفر خواهد رساند پس دقت کافی را انجام دهید و اگر زمان کافی برای این کار ندارید از شرکت های مانند باربری شهر زیبا یا باربری شهرک غرب کمک بگیرید که آنها تا حد زیادی بهترین اسباب کشی را برای شما انجام می دهند.

کاربرد های کارتن اسباب کشی

برای بسته بندی وسایل یا بیشتر وسایل می توانید از جعبه های مخصوص استفاده کنید کافی است که یک مقدار تجربه و زمان داشته بتشید تا بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارید .
البته این وسایلی که می توان در کارتن اثاث کشی قرار دهیم باربری فرمانیه یک طرحی را به کارخانه ها داده است که مختص آن طراحی مکنند به عنوان مثال وسایل شکستنی یک جعبه که داخل آن به صورت مجزا تقسیم شده است و هر قسمت می تواند یک لیوان یا وسیله ای دیگری باشد.

بسته بندی کتاب و مجلات

  • بسته بندی کفش
  • بسته بندی لباس
  • بسته بندی مواد غذایی
  • بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه
  • بسته بندی لوازم خواب
  • بسه بندی لوازم دکوری و خرده ریز های داخل سالن

همانطور در بالا گفته شد در سایز کارتن اسباب کشی دقت کنید تمامی وسایل خرده ریز را داخل آن ها قرار دهید اگر سایز آن نامناسب باشد ممکن است که وسایل آسیب ببینند و در جابه جا کردن آن به مشکل بخورید پس به این مورد توجه کنید.

نکات مهم در استفاده از کارتن اسباب کشی

اگر فردی هستید که روزانه مطالعه زیادی می کنید و کتاب زیاد می خوانید پس برای حمل ونقل کتاب ها کافی است که از کارتن های سایز متوسط استفاده کنید اگر سایز بزرگ استفاده کنید هم سنگین می شود و در جابه جا کردن آن با مشکل بزرگی روبرو خواهید شد پس سعی کنید در سایز کارتن اسباب کشی دقت کنید و اگر سایز بزرگ داشتید به این صورت بسته بندی را انجام دهید که کارتن ها را داخل آن قرار دهید تا جای که بتوانید آن را جابه جا کنید و مابقی جای جعبه را از بالش یا کسن موبل پر کنید با این کار با یک تیر دو نشان می زنید.
شما روش های می باشد که باید تجربه کنید در مناطق شمال ایران که بیشتر مواقع ابری است داخل و بیرون کارتن ها را با نایلون می پوشانند تا از نفوذ رطوبت جلوگیری کند و زمانی شما کارتن را در جای خیش قرار می دهید که خیس می باشد پس به این مورد دقت کنید فقط نیاز است که داخل کارتن نایلون باشد کافی می باشد.

برای تهیه کارتن اسباب کشی چه باید کنیم ؟

شما اگر سر در گم هستید که چگونه یک کارتن اسباب کشی ارزان را تهیه کنید که از کیفیت خوبی برخوردار باشد و مورد بعدی شما باید بر اساس متراژ خانه کارن اسباب کشی را تهیه کنید اگر نمی دانید کافی است که از کارشناسان یا مشاوران باربری قلهک کمک بگیرید هم در این زمینه به شما کمک خواهد کرد و هم یک شرکت معتبر برای تهیه جعبه اثاث کشی به شما معرفی می کند و اگر نمی خواهید که زیاد هزینه کنید کافی است تا از کارتن اسباب کشی دست دوم استفاده کنید.

نکات مهم در بسته بندی وسایل قیمتی و عتیقه

همه ما وسایل را داریم که از اجدادمان به ما به ارث رسیده است و در جابه جایی همیشه این نگرانی را داریم که این وسایل آسیبی ببیند ممکن است چندین سال آن را استفاده نکنیم تا مشکلی برای آن به وجود نیاید پس کافی است برای حمل آن از کارتن اسباب کشی ۵ لایه استفاده کیند چون هم ضخامت هم قدرت کافی را دارد تا از وسایل قیمتی شما محافظت کند همانطور که گفتم کارتن اسباب کشی ۷ لایه نیز موجود می باشد و انتخاب با شما می باشد.
کارتن رگال دار اسباب کشی برای حمل لباس می باشد به صورت یک کمد می باشد که از چروک لباس جلوگیری می کند این کارتن مانند یک کمد رخت آویز است یک میله می باشد تا لباس ها را بروی آن آویزان کرد.
اگر کارتن های اثاث کشی بزرگ داردی می توانید آن را برای قابلمه ها و ماهی تابه ها استفاده کنید که حجم زیادی برای بسته بندی نیاز است پس بدون نرانی این وسایل را درون آن قرار دهید.