نکات مهم بسته بندی برای صرفه جویی در زمان

یکی از مواردی که بسیاری از مردم در مورد آن با مشکل مواجه می شوند بسته بندی می باشد که باید حدقل تجربه ای در این زمینه داشته باشند به همین دلیل سعی می کنند این کار را با کمک شرکت های باربری انجام دهند اما بعضی از افراد توان مالی آن را ندارند که قیمت باربری را پرداخت کنند پس باید خودشان دست به کار شوند پس سعی کنید که نکات زیر را به خوبی عمل کنید تا یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی منزل را به بهترین نحو انجام دهید.

اصول اسباب کشی آسان

یکی از مراحلی که در اثاث کشی بسیار مهم و زمان بر می باشد بسته بندی می باشد و باید با دقت انجام شود که دقت در آن ممکن است زمان آن را افازیش دهد و باید دقت کرد چون کمترین اشتباه ممکن است که شما را به خسارات جبران ناپذیر نزدیک کند ممکن است که برای بسته بندی یک ماه مشغول باشید اما وجود دارد که در کمتر از یک ماه بسته بندی را انجام داده است و شما با رعایت اصول و نکاتی که باربری نیاوران می توانید در زمان کمتری این کار را انجام دهید و نکات مهم اثاث کشی منزل را رعایت می کند.

۱-کنار گذاشتن ترس از اسباب کشی

در هر کاری ترس و اضطراب وجود دارد اما شما با این ترس کار خود را به شکست نزدیک می کنید پس بهتر است که شما ترس را کنار بگذارید و به دل کار حمله کنید یکی از مواردی که شما باید برای کمتر کردن ترس خود انجام دهید تهیه از لیستی که شما برای بسته بندی به آن احتیاج دارید مانند(چسب,کارتن اسباب کشی و….) است اگر دقیق نمی دانید برای یک بسته بندی به چه چیزی احتیاج دارید شما می توانید با باربری شهرک غرب در تماس باشید و این تماس کاملاً رایگان می باشد این لیست زمان را برای شما میخرد چون ذهن شما را مدیریت می کند به چه چیزی احتیاج دارید که زمان کمتری را صرف آن کنید بنابراین قبل از شروع کار خیال شما از بابت این وسایل راحت می شود و می توانید از خدمات اثاث کشی و حمل وسایل منزل ما استفاده کنید.

۲- از شر وسایل اضافه خلاص شوید

بعد از اینکه وسایل اسباب کشی را تهیه کرده اید شما باید به این فکر باشید که خود را از وسایل اضافی نجات دهید وسایلی که برای شما هیچ کاربردی ندارد مانند اسباب بازی شکسته چراغ قوه های خراب و… ه این وسایل را قبل از بسته بندی میتوانید با برداشتن نایلون آن را جمع آوری کنی دو داخل نایلون بریزید چون آنها به درد شما نمی خورند فقط مواظب باشید که وسایل را ناقص نکنید چون قسمت بعدی آن به درد نمی خورد این کار باعث می شود تا اسباب کشی ساده و بی دردسر باشد.

۳- بسته بندی را از وسایل شکستنی شروع کنید

اگر شما بسته بندی را شروع کرده اید سعی کنید که از وسایل شکستنی شرع کنید چون این کار باعث می شود تا در زمان صرفه جویی شود و شما می توانید با این کار یک تیر و چند نشان بزنید که تا حد زیادی باعث سامان دهی می شود و از شکستن وسایل شکستنی می شود شما برای بسته بندی می توانید از نایلون حباب دار استفاده کنید چون هم از ضربه های احتمالی جلوگیری می کند.

باربری ظفر

برای بسته بندی ظروف شکستنی می توانید از روش های باربری ظفر استفاده کنید اتوبار ظفر به این گونه کار میکند که از روزنامه استفاده نمی کند چون هم سرب دارد و هم باعث می شود تا درخت های زیادی قطع شود از سلفون و بابل رپ استفاده می کند.

۴-کمد لباس ها را در اسباب کشی خالی نکیند

شما باید به این نکته توجه کنید که باربری مقدس اردبیلی به آن اشاره کرده است که شما نباید لباس های خود را از کمد خالی کنید و آنها را بسته بندی کنید شما باید کشو را از کمد جدا کنید و یک چیزی بروی آن بکشیم این کار باعث می شود که در بسته بندی زمان صرفه جویی شود و هم در حمل کمد به مشکل نمی خورید چون بسیار سبک می باشد.

۵- جمع کردن لباس ها ی داخل کمد در اسباب کشی

اگر لباس های شما داخل کمد رخت آویز است می توانید از کارتن های رگان استفاده کنید چون آنها باعث می شود تا از چروک شدن آن جلوگیری کند و همچنین کمد خود را طبقه بندی کنید به این صورت که لباس های گرم را جدا قرار دهید و لباس های تابستانی را جدا به این صورت بسته بندی کردن وسایل برای شما راحت می شود.

۶- مراقبت از وسایل گران قیمت و باارزش

از دیگر مواردی که باید بسیار به ان توجه نمود بسته بندی لوازم عتیقه و جواهرات می باشد چون از نظر قیمت بسیار باارزش است و بعضی مواقع با ارزش بودن دلیل پولی ندارد و از خاطره بودن با ارزش است پس سعی کنید در بسته بندی کردن آن نهایت دقت را داشته باشید و میتوانید از کارتن های اسباب کشی باربری قلهک استفاده کنید و مورد بعدی این است که در بسته بندی کردن وسایل بارزش سعی کنید قبل از امادن شرکت این کار را انجام دهید و ان را به کسی نسپارید.

۷-دسته بندی کردن اسباب بازی در اثاث کشی

شما با رعایت این نکات می توانید اسباب کشی راحتی داشته باشید همانطور که می دانید جنس اسباب بازی به گونه ای است که به راحتی شکسته می شود پس سعی کنید آنها را بسته بندی کنید و بهتر است این کار را به فرزندان خود واگذار کنید چون باعث حس خوبی می شود که انها به شما کمک کردند و مورد بعدی که باعث می شود تا در جابه جایی منزل لوازم بازی فرزند شما بدون مشکل به منزل جدید برسد و برای بیرون آوردن دوباره مسوئلیت را به فرزند خود واگذار کنید تا هیجان آن دوبرابر شود.

باربری شهر زیبا

باربری شهر زیبا برای بسته بندی از کارتن های ۵ لایه ضخیم استفاده می کنند که می توانید در صورت نیاز از آنها استفاده کنید چون این کارتن ها توسط کارخانه تولید می شوند.

۸-طبقه بندی وسایل شخصی

در این مرحله نیاز است که به بروی وسایل شخصی تمرکز کنید و سعی کنید این وسایل را طبقه بندی کنید به این صورت که تمامی کفش ها در یک جعبه و کتاب ها در یک جعبه البته سعی کیند که جعبه کتابها زیاد سنگین نشود چون در حمل آن به مشکل می خورید.

۹-جمع کردن تابلوها بروی دیوار خانه

اگر شما به آثار هنری علاقه دارید و تمایم دیوار خانه پر شده از تابلوهای هنری می توانید از مقوا یا فوم ضربه گیر استاده کیند و برای بسته بندی ان را داخل یک کارتن قرار دهید و اگر سایز آن به گونه ای است که بسیار بزرگ است آن را به ماشین باربری تکیه بدهید و از نایلون و پارچه برای جلوگیری از ضربه استفاده کنید.

باربری جردن

تمامی این مراحل به کمک باربری جردن می توانید انجام دهید چون تمایم مراحل را به صورت منظم انجام می دهد حتی در صورت نیاز فقط می توانید که از ماشی باربری (نیسان بار,وانت بار و انواع کامیون )را درخواست کنید.

۱۰- وسایل را در جعبه نگهداری کنید تا پایان جابه جایی

توجه کنید که شما سخت ترین مرحله را به تمام رسانیده اید کافی است که تا زمان جبه جایی روحیه ود را حفظ کنید شما برای بالا بردن روحیه به چیز های مثب فکر کنید غذای خوب بخورید و فقط کافی است که شما به هر اتاق مراجعه می کنید وسایل آن را داخل آن اتاق قرار دهید.

۱۱- بررسی نهایی در اثاث کشی را به خاطر بسپارید

شما بعد از اتمام بسته بندی باید دوباره یک بار دیگر تمامی خانه را گشت بزنید این مورد باعث می شود تا شما به یک سری از نکات پی ببرید که باعث می شود تا شما کمتر متضرر شوید ولی مورد بعدی این است که اگر وسیله را پیدا کرده اید داخل کارتن قرار دهید و بروی ان یاداشت کنید و بروی تمایم کارتن ها برچسب قرار دهید.

۱۲- کمک گرفتن از نیروی کمکی در صورت نیاز

شما ممکن است که وقت کافی برای این کار را نداشته باشید پس اگر زمان کافی برای این کار ندارید سعی کنید از نیروهای کمکی استفاده کنید که بهتر از شما تجربه کاری دارند و بهتر می توانند شما را کمک کنند باربری اقدسیه گزینه مناسبی است.

قیمت باربری

هزینه باربری ویا قیمت باربری همیشه برای بسیاری هم و حائز اهمیت است اما توجه کنید که باربری آیلان بار سعی می کند تا ارزان بار باشد پس نگران نباشید.