نکات مهم اثاث کشی منزل

اثاث کشی در هر سخت و حوصله بر است ولی در زمان های انسان مجبور است که این کار سخت را انجام دهد اگر می خواهید که روز اسباب کشی یک روز شاد باشد باید یک سری مسائل را رعایت کنید با رعایت نکاتی می توانید اثاث کشی راحتی و بی دردسری داشته باشید این نکات را در مجموعه این مقاله به صورت کامل ذکر شده است فقط نیاز است که شما با مطالعه ان پی خواهید برد که اسباب کشی راحت به چه چیزی نیاز است.

اثاث کشی منزل

رعایت یک سری نکات در اثاث کشی منزل باعث می شود تا شما به راحتی یک روز بی دردسر را داشته باشید همانطور که می دانید بسیاری از افراد از اثاث کشی منزل واهمه دارند به همین دلیل چندین سال در یک خانه ساکن می شوند با توجه به اینکه از خانه راضی نیستند اگر شما نکات اسباب کشی  منزل را رعایت کنید می توانید روز سخت را تبدیل به یک روز آسان کنید شما باید با ترفند های اسباب کشی آشنا شوید که اگر می خواهید وسایل آسیب نبیند باید آن را داخل کارتن اسباب کشی قرار دهید یا از چسب برای حمل و نقل آن استفاده کرد و در بلند کردن آن باید دقت کرد این روش ها فوت وفن اثاث کشی است که باعث می شود تا اسباب کشی راحت داشته باشیم.

نکات مهم در اثاث کشی منزل

یکی از مهم ترین نکات اثاث کشی منزل جدا کردن یا طبقه بندی کردن وسایل است به این صورت است که وسایل شکستنی نباید کنار کتاب قرار دهید هر وسیله را در کنار هم و در یک کارتن جداگانه قرار دهید و حتما بروی کارتن ها برچسب قرار دهید وسایل شکستنی جدا وسایل آشپزخانه و سایر وسایل به این صورت جدا سازی شود تا شما یک اسباب کشی ساده و بی دردسر را داشته باشید

نکات کلیدی در اثاث کشی منزل

 • شما باید بروی تمامی کارتن یا جعبه ها تعیین کنید که چه وسایلی داخل آن قرار دارد شما باید برچسب قرار دهید و بروی آن بنویسید چون در مرحله بعدی اثاث کشی منزل کار راحت می کند.
 • اگر کارتن برای یک فرد دیگر یا شخص خاصی می باشد باید بروی آن برچسب اسم آن فرد بنویسید.
 • شما برای لباس ها می توانید از کارتن رگال استفاده کنید چون از چروک شدن ان جلوگیری می کند در کل لباس ها را داخل کارتن مخصوص قرار دهید.
 • کارتن رگال به صورتی طراحی شده است که مانند یک کمد رخت آویز می باشد.
 • این کارتن ها همانطور که در بالا گفته شد از چروک شدن لباس جلوگیری می کند و به راحتی بعد از اثاث کشی منزل قابل استفاده است.
 • شما نباید برای همه لباس ها از این جعبه مخصوص استفاده کنید برای لباس های که گران قیمت هستند این کار را انجام دهید و سایر لباس ها را داخل کیف های مخصوص یا در کشوی کمد ها باقی بماند.
 • شما باید برای بسیاری از وسایل از کارتن متوسط و کوچک استفاده کنید و برای وسایل که حساسیت بیشتری دارد از کارتن کوچک استفاده کنید.
 • یکی از مواردی که می توان به آن اشاره کرد و بسیار مهم می باشند لوازم شکستنی می باشند که سعی کنید در جعبه های کوچک قرار دهید چون در حمل ونقل احتمال آسیب آنها بسیار کم می باشد.

ترفند های اثاث کشی

 • ظروف با ارزش و گران قیمت مانند کریستال باید بسته بندی را با دقت بیشتری انجام داد تا مشکلی به وجود نیاید.
 • شما برای بسته بندی کردن باید از روزنامه یا لباس استفاده کنید اما باربری جردن از نایلون حباب دار استفاده می کند چون آسیب را به حداقل می رساند.
 • شما باید کلاً به نکات ریز بسیار توجه کنید چون این نکات ریز باعث می شود تا شما آسیب بیشتری ببینید یکی از آنها این می باشد که نباید اربیش از حد توان سنگین کنید چون احتمال پارگی را بیشتر می کند.
 • شما اگر وقت کافی برای این کار ندارید بهتر از خدمات شرکت های باربری استفاده کنید چون آنها در اثاث کشی منزل تجربه دو چندان دارندو از خدمات آنها استفاده کنید.
 • وسایلی که داخل کرات قرار نمی گیرند مانند مبل یا میز نهار خوری که در اثاث کشی منزل به بد بار معروف هستند را با استفاده از نایلون حباب دار بسته بندی کنید تا در حمل ان مشکلی به وجود نیاید.
 • فضای خالی در کارتن ها باعث آسیب بیشتر اثاث کشی منرل می شود شما باید داخل کارتن ها را با روزنامه یا حوله پر کنید که جای خالی در آن نباشد.
 • شما باید قبل از اثاث کشی منزل به خانه جدید خود یک سر بزنید و از تمیز بودن آن اطمینان به عمل بیاورید.
 • شما باید از جعبه های مناسب در اسباب کشی استفاده کنید.

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب برای لوازم لوکس در اثاث کشی منزل از کارتن های ۵ لایه استفاده می کند و شما می توانید درخواست خود را به این شعبه آیلان بار ارائه دهید تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

آشنایی با نکات کلیدی اثاث کشی منزل

شما باید برای اینکه به راحتی بتوانید یک جابه جایی بی دردسر را داشته باشید باید به نکاتی که در اینجا ذکر می شود حداقل آشنایی را داشته باشید ما در آیلان بار و شعباتی مانند باربری آفریقا و باربری گاندی سعی می کنیم که این ترفندهای اسباب کشی را آموزش دهیم.

سایر نکات مهم اثاث کشی منزل

از شرکت های معتبر و دارای مجوز باربری برای حمل وسایل خود استفاده کنید.
همیشه باید بروی کار کارکنان نظارت داشته باشید و هیچ وقت آنها را با وسایل تنها نگذارید حتی چند دقیقه کوتاه.
در حمل ونقل وسایل مراقب خانه باشید.
شما اگر اجاره نشین هستید باید مراقب خانه باشید ای ن نشانه انسانت است و وسایل را با احتیاط حمل کنید.
شما برای اینکه حوصله کافی را داشته باشید برای بسته بندی کردن چند روز قبل شروع کنید چون هم زمان کافی دارید و دقت زیادی می شود و حوصله بر نمی شود.
شما باید زمانی که وسایل را جمع کرده اید آنها را چک کنید و یک لیست از وسایل را تهیه کنید و زمانی که آنها را تحویل می گیرید چک کنید.
شما به تنهایی به همه کارها نیم رسید سعی کنید از چند نفر اشنا کمک بگیرید تا بروی تمایم مراحل نظارت داشته باشند هم به وسایل در دیوار آسیب نبیند اگر نمی توانید می توانید از افراد باربری مقدس اردبیلی استفاده کنید.
قبل از هر کاری طلا وجواهرات یا وسایل بارازش را جمع کنید و انها را داخل کارتن قرار ندهید آنها را کنار خودتاتن یا به دوست قابل اعتماد واگذار کنید.

باربری ظفر

باربری ظفر تمامی نکات اثاث کشی منزل را رعایت می کند و نکته که باید دقت کرد ماشین باربری (وانت بار، نیسان بار و کامیون)می باشد که بسیار مهم است که کمتر کسی به آن توجه می کند.

قیمت باربری

هزینه باربری یا قیمت باربری همیشه مورد سوال قرار گرفته می شود و کارشناسان ما در باربری شهر زیبا بیشتر با این مسئله پاسخ گو هستند و این مژده را به مشتریان آیلان بار می دهیم که بهترین و ارزان بار در کنار شما می باشد شما می توانید از شعبات باربری قلهک ، باربری ونک و باربری فرماینه استفاده کنید.