خدمات اثاث کشی و حمل وسایل منزل

خدمات اثاث کشی بسیار متفاوت است که شما باید با توجه به موضوع و شرایط کاری خود این نوع خدمات را انتخاب کنید خدماتی که بسیار مهم ممی باشد تا اسباب کشی راحت داشته باشید بسه بندی اصولی می باشد و مورد بعدی که در بستهبندی مهم است و جزء خدمات اسباب کشی می باشد کارتن اسباب کشی می باشد که ضخامت و تازه بودن آن بسیار مهم می باشد مورد بعدی که در خدمات اثاث کشی است ماشین اثاث کشی می باشد و ماشین را بسیار توجه کنید چون بسیاری از آسیب ها در ماشین حمل بار اتفاق می افتد و حمل اثاثیه که مورد بعدی می باشد که در مورد این شرایط به صورت کامل توضیح داده می شود.

خدمات اثاث کشی منزل و حمل اثاثیه

خدمات اثاث کشی بسته به نیاز شما تفاوت دارد که زمانی شما می خواهید که اسباب کشی منزل را انجام دهید که باید نکات مهم اثاث کشی منزل را رعایت کنید ولی اگر می خواهید کار جابه جایی محل کار یا ادارات را انجام دهید آنها متفاوت می باشد اما همه آنها یک خواسته دارند که وسایل بدون آسیب به مقصد برسد باربری کامرانیه از صفر تا صد را به صورت تضمین شده همراه با بهترین ماشین های اسباب کشی برای شما انجام می دهد.

باربری مجیدیه

اگر شما قصد اسباب کشی اداری یا رستوران یا محل کار را دارید بسیار متفاوت است و نکات آن نیز متفاوت می باشد اما باربری مجیدیه بیشترین تجربه را در جابه جایی محل کار دارد اتوبار مجیدیه با داشتن پرسنل منظم که هم مرد و زن در آن وجود دارد بدون کمترین آسیب اسباب محل کار شما را جابهجا می کند.

خدمات اثاث کشی منزل

برای اینکه به وسایل شما کوچک ترین ضربه ای وارد نشود باید مراحل اثاث کشی را به خوبی انجام دهید این مراحل باعث می شود تا شما از آسیب به وسایل خیالتان راحت شود و یک اسباب کشی ساده و بی دردسر داشته باشید.
یکی از مراحل اثاث کشی که به آن باید توجه کرد مسافت جابه جایی می باشد اگر شما مسافت کوتاهی را می خواهید جابه جا شوید نوع خدمات اسباب کشی بسیار فرق یم کند تا زمانی که می خواهید که مسافت بیشتری را برای حمل وسایل خود انتخاب کنید مانند جابه جایی بین دو شهر که نوع خدمات آن فرق می کند.

بسته بندی وسایل

بسته بندی مهم ترین مرحله ای اثاث کشی می باشد نکات بسته بندی یکی از مواردی می باشد که باید تجربه داشته باشید که چه وسیله را چگونه بسته بندی کنید به عنوان مثال شما باید بدانید که مواد غذایی را چگونه بسته بندی کنید که در زمان طولانی که بیرون یخچال باشد فاسد نشود پس بهتر است این مواد غذایی را در مدت زمان بیشتری در یخچال باشد تا روز اسباب کشی بسته بندی کنید چون ممکن است فاسد شود این نکات بسیار مهم است و تجربه بسته بندی بسیار مهم تر سما می توانید از کمک باربری جردن استفاده کنید.
شما باید در بسته بندی ، وسایل را طبقه بندی کنید به این صورت که تمایم وسایل مشابه را کنار هم قرار دهید وسایل شکستنی و کتاب ها و اثاث اتاق خواب به این صورت باشد.
شما باید وسایل بزرگ که مانند یخچال و مبل و میز را بسته بندی کنید که در جابه جایی مشکلی برای آنها به وجود نیاید چون اگر بریا این وسایل پیش بیاید ممکن است که هزینه آنها چند برابر بشود و جبران آن غیر ممکن می شودپس شما باید از نایلون حباب دار و وسایل اسباب کشی برای بسته بندی وسیله بزرگ استفاده کنید .
باربری شهرک غرب تمایم مراحل اثاث کشی مخصوصاً یسته بندی را به صورت عالی انجام می دهد چون بسیاری از پرسنل از تجربه عالی برای بسته بندی وسیله ها برخوردار هستند و شما با خیال راحت به می توانید اثاثیه خانه را به آنها بسپارید.
بعد از تفکیک وسایل و بسته بندی انجام شد شما می توایند ماشین اثاث کشی (وانت بار,نیسان بار و کامیون) را انتخاب کنید.

انتخاب ماشین باربری

ماشین اثاث کشی از مواردی است که باید بسیار به آن توجه کرد که بسیار از ما سرسری آن را انتخاب می کنیم شما اگر می خواهید که اثاثیه منزل بدون آسیب به منزل جدید حمل شود کافی است که همه نکات را رعایت کرد که یکی از آن ماشین اسباب کشی می باشد شما باید بر اساس وسیله خود ماشین را انتخاب کنید اگر ماشین کوچک باشد و وسایل شما زیاد باید چندین بار رفت و آمد کند که باعث آسیب به وسایل می شود ولی اگر ماشین بزرگ باشد و وسایل شما کم هزینه اسباب کشی بیشتر می شود و احتمال ضربه به وسایل بیشتر می شود اگر در این مورد تجربه ندارید کافی است که با کارشناسان باربری شهر زیبا در تماس باشید.
اگر شما شکی دارید که توانایی انتخاب ماشین اسباب کشی را ندارید کافی است که از شرکت آیلان بار کمک بگیرید بسیار از شعبات مانند باربری ونک ، باربری ولنجک و باربری مقدس اردبیلی می توانند به شما یاری برسانند تا شما انتخاب مناسبی را داشته باشید.
بعد از انتخاب ماشین اسباب کشی شما وارد مرحله حمل اثاثیه منرل خواهید شد.

حمل اثاثیه منزل

شما باید دقت کافی را در جابه جایی اثاثیه منزل داشته باشید چون بیشترین آسیب وارده به وسایل در این بخش می باشد شما باید دقت کافی را داشته باشید که چگونه وسایل را پایین بیاورید از پله ها و یا آسانسور بهتر است که از کارشناسان این زمینه نیز کمک بگیرید.
باربری ظفر به این صورت عمل می کند که ابتدا وسایل بزرگ را در داخل ماشین قرار می دهد و مابین وسایل بزرگ کارتن های غیر شکستنی را جا می دهد به این صورت وسایل بیشتری در ماشین باربری قرار گرفته می شود این نوع چینش در ماشین اسباب کشی باغث می شود تا فضای کمتری را اشغال کند و احتمال آسیب را به حداقل برساند و بای توجه کنید که وسایل در فشار نباشد تا آسیب جدی به آنها وارد شود.
اگر این نوع را دقیق نمی دانید کافی است که از باربری اندرزگو کمک بگیرید و به صورتی وسایل را قرار می دهد که در اثاث کشی شما کمترین ضربه وآسیب را داشته باشید حتی در اتوبار شهرستان به این گونه می باشد.

حمل اثاث منزل

بعد از اینکه وسایل را داخل ماشین اتوبار قرار گرفت و از محکم بودن آن مطمئن شدید آماده اثاث کشی می باشد و شما باید به رانند گوش زد کنید که سرعت خود را کنترل کند نه زیاد سریع و نه زیاد کند حرکت کند باید بر اساس بار سرعت را تنظیم کند اگر وسایل لوکس و شکستین زیاد دارد باید سرعت خود را کم کند و بروی چاله ها ودست انداز ها با سرعت کمتری حرکت کند.

حمل اثاثیه به داخل خانه

شما باید قبل از اینکه وسایل به منزل جدید برسد خانه را تمیز کرده باشید چون زمانی که اثاثیه پیاده شود خانه شلوغ می شود و شما به دقت نمی توانید منزل را تمیز کنید و نظافت را مشکل می کند اگر منزل شما تمیز باشد بعد از اثاث کشی می توانید آن را قرار داد و وسایل خرده ریز را برای بعد گذاشت اگر شما در بسته بندی وسایل را طبقه بندی کرده باشید به راحتی می توانید آ ن را بدون مشکل در منزل بچینید شما باید بروی کارتن اسباب کشی اطلاعات کافی در مورد وسایل نوشته باشید که به شما کمک کند تا در چیدمان بدون مشکل کار راانجام دهید.
برای راحتی کار شما ابتدا باید برای وسایل بزرگ جا تعیین کنید به این صورت بهتر میتوانید برای وسایل کوچک جایگاه را تعیین کنیدو مواظب باشید که وسایل برقی را چنیدین ساعت بعد از اثاث کشی روشن نکنید چون امکان سوختن وجود دارد.

کلام آخر

شما باید سعی کنید اگر توانایی ندارید که اثاث کشی را انجام دهید بهتر است که از یک شرکت کمک بگیرید و کار شما را انجام دهد باربری نیاوران می تواند این کار را برای شما انجام دهد که تمامی مراحل را اصولی انجام دهد.