زمان اسباب کشی چه عذایی مصرف کنیم؟

شما در موقع اسباب کشی به دلیل داشتن ذهنی مشغول به هیچ عنوان به این فکر نمی کنید که باید از چه مواد خوراکی مصرف کنید تا به شما کمک کند بهتر و قوی به ادامه کار بپردازید به همین دلیل باید در موقع اثاث کشی تغذیه مناسبی داشته باشید چون به نیروی زیادی احتیاج دارید تا بتوانید به همه کارها برسید شما اگر نتوانید تغذیه خوبی داشته باشید ممکن است که فشار عصبی زیادی داشته باشید.

تغذیه در هنگام اسباب کشی منزل

شما در یک جابه جایی به دلیل داشتن فکرات و ذهنی مشغول به هیچ عنوان به فکر تغذیه نمی باشید چون شما باید بسته بندی وسایل بزرگ و سنگین مانند یخچال را انجام دهید و بسته بندی وسایل خرده ریز بعد از آن چیدمان و باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی این حجم کار به شما اجازه نمی دهد که به فکر غذایی سالم باشید بیشتر مواد خوراکی آماده یا فست فود را مصرف می کنید ولی این بزرگ ترین اشتباه است نه اینکه غذایی آماده بد باشد نه اما شم باید خوراک مناسبی داشته باشید تا بتوانید یک اسباب کشی راحت و بی دردسر داشته باشید اما ما در اینجا به شما می گوییم که چطوری ممکن است که در روزهای آخر اسباب کشی برنامه ریزی درست داشته باشیم برای یک تغذیه مناسب.

۱- شما باید غذاهایی سبک و مفصل را دربین وعده های غذایی خود قرار دهید نه اینکه فقط سبک باشد و غذایی مفصل در بین برنامه غذایی نباشد.

۲- اگر زمان کمی دارید که نمی رسید یک غذایی مفصل آماده کنید بهتر است غذایی های را که سریع حاضر می شوند در دستور کار قرار دهید و جزء برنامه غذایی باشد.

۳- برای جلوگیری از اتلاف وقت و خرید وسایل اضافی غذاهایی که مواد خوراکی کمی نیاز دارند را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

۴- شما باید بدانید که از غذاهایی پرچرب و سنگین دوری کنید چون اینها فقط باعث کسل بودن و خستگی ، خواب آلودگی می شود و نگرانی شما را بیشتر می شود در تحرک زیاد خم و راست شدن ممکن است باعث دل پیچه و حالت تهوع شود.

۵- از خرید هر نوع غذایی آماده و غیر بهداشتی پرهیز کنید اگر مجبور شدید حتما به تاریخ انقضا و کد بهداشت و علامت استاندارد آن را چک کنید تا مطمن شوید.

۶- خوردن غذاهایی که از مواد خوراکی آن مطمئن نیستید مانند کنسرو ،سوسیس و کالباس را باید به حداقل برسانید.

۷- همیشه به یادد اشته باشید در هر زمانی خوردن میوه و سبزیجات را فراموش نکنید و در زمان اسباب کشی بهترین موقع برای خوردن این نوع مواد خوراکی می باشد چون به شما این امکان را می دهید بهتر فکر کنید.

۸- در زمان مصرف میوه حتماً پوست میوه را بگیرید چون در زمان اسباب کشی به دلیل اینکه دست های شما کثیف می شود و میکروب به میوه می رسد به همین دلیل بهتر است پوست را بکیرید چون همیشه شستن آن مقدور نیست.

۹- شما می توانید خورشت و غذاها را در ابعاد زیادی درست کنید و آن را فریز کنید و در صورت نیاز آن را داغ کنید و مصرف کنید.

۱۰- شما باید به دنبال مواد خوراکی باشید که کالری و پروتئین زیادی داشته باشد پس شما می توانید از خشکبارها مصرف کنید البته مصرف زیاد آن توصیه نمی شود.

۱۱- شما باید در زمان اسباب کشی از هر گونه خوردن مواد شیمیایی و رنگی دوری کنید این مواد مانند چیپس و پفک می باشد

باربری ظفر

شما می توانید برای راحتی خود تا سلامتی شما صدمه نخورد می توانید از خدمات باربری ظفر استفاده کنید.