کارتن اسباب کشی منزل

برای بسته بندی یکی از مورادی که بسیار کاربرد دارد کارتن بسته بندی می باشد چون این محصول می تواند برای شما کاربرد فراوان داشته باشد و نظم خاصی به کار شما می دهد کارتن اسباب کشی محافظی می باشد برای وسایل شما تا آسیب خاصی به وسایل وارد نشود شما باید بدانید که کارتن اسباب کشی انواع مختلف دارد و برای تهیه آن باید مواردی که گفته می شود دقت کرد و مهمترین آن تازه بودنش می باشد چون بسیاری از افراد کارتن اسباب کشی دست دوم را برای جابه جایی تهیه می کنند.

بهترین کارتن اسباب کشی منزل کدام است ؟

بهترین کارتن اسباب کشی از نظر ضخامت می باشد که در گذشته کارتن ۵ لایه بهترین بود و بیشتر در حمل بار به شهرستان استفاده می شود اما در حال حاضر کارتن ۷ لایه موجود می باشد و می توان آن را بهترین کارتن دانست اما یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد در کارتن های اسباب کشی از استانداردهای استفاده شده است که می تواند سلامت وسایل شما را در طول جابه جایی حفظ کند این کارتن ها در سایز های مختلف موجود می باش که می تواند سلامت وسایل را تضمین کنند این موضوع به این دلیل مهم می باشد که می تواند اندازه کارتن از سنگینی بیش از حد جلوگیری کند چون سایز ان کم می باشد و جای زیادی ندارد از سنگین شدن جلوگیری می کند و در حمل آن به مشکل نمی خوریم و احتمال خسارت را به شدت کاهش می دهد شما باید بدانید که در انتخاب سایز نباید نه سایز بزرگ و نه سایز بسیار کوچک انتخاب کنید.
این مورد نیز نباید از قلم بیافتد باید شما کارتن های سالم و نو را انتخاب کنید چون کارتن کهنه سلامت وسایل را به خطر می اندازد و احتمال آسیب را بیشتر می کند.

کارتن اسباب کشی منزل را باید از کجا تهیه کنیم؟

شما برای تهیه کارتن باید به شرکت های باربری و کارخانه های تولید کارتن مراجعه کنید این شرکت ها و کارخانه ها با توجه به نیاز مردم کارتن ها را در سایز های مختلف تهیه می کنند و مناسب با کار اثاث کشی می باشد شما می توانید از باربری ظفر این کارتن را تهیه کنید.
اتوبار ظفر برای شما به صورت رایگان محاسبه می کند و بر اسا متراژ شما کارتن را برای شما ارسال می کند البته باید وسایل شما را نیز حساب کرد و بر اسا تعداد وسایل کارتن فرستاده شود این کارتن ها مخصوص اسباب کشی می باشد و شما هر کدام از این کارتن اسباب کشی را مصرف نکردید می توانید آن را به آنها بازگردانید و تمام کمال پول خود را دریافت کنید و اگر نیاز داشته باشید می توانید در کنار آن نیروی بسته بندی را با کارتن ها ارسال کنیم که اسباب کشی راحتی داشته باشید.

قیمت کارتن اسباب کشی منرل

این محصول قیت های مختلفی دارد چون سایز متفاوتی دارد و متناسب با اندازه آن قیمت گذاری می شود بعضی از شرکت ها به صورت دسته ای آن را می فروشند اما تعدادی هستند که به صورت تکی آن را می فروسند شما برای قیمت کارتن اسباب کشی می توانید با باربری فرمانیه در تماس باشید تا دقیق برای شما قیمت گذاری شود و با پیک رایگان برای شما راسال می شود .

الزام بسته بندی وسایل منزل در اثاث کشی

بسته بندی اولین مرحله و مهم ترین مرحله در یک اثاث کشی می باشد.
شما باید تمامی اثاثیه منزل را که اندازه آن به گونه ای است که داخل کارتن قرار گرفته شود باید داخل آن قرار دهید چون این کار سلامت وسایل شما را تضمین می کند و باید به گونه ای بسته بندی شود که بدون آسیب به منزل جدید برسد مورد بعدی وسایل بسیار بزرگ مانند یخچال که مشکل می باشد یا مبلمان با استفاده از نایلون حباب دار یا فوم ضربه گیر آن را بسته بندی کنید .
جعبه ای اسباب کشی برای شما این امکان را فراهم می کند تا در مورد جابه جایی با یک برنامه ریزی درست روبرو شوید و به شما ساماندهی میدهد درست است که در زمان شاید با مشکل روبرو شوید و زمان بیشتری را سپری کند اما موفقیت شما را تضمین می کند و احتمال آسیب شما را به صفر می رساند شما باید بدانید که وسایل را با کاغذ بسته بندی و پارچه لایه پیچی کنید تا از ضربه احتمالی جلوگیری شود.

استفاده کارتن اسباب کشی

کارتن های بسته بندی استفاده زیادی دارند و می توان محصول زیادی را داخل آن قرار داد

  • بسته بندی کتاب
  • بسته بندی کفش
  • بسته بندی لباس
  • بسته بندی مواد غذایی
  • بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه
  • و ….

بسیاری از وسایل خرد ریز یا تمامی وسایل با جعبه جابه جا شود باید به این نکته توجه کنید.

نکاتی که باید در مورد استفاده از کارتن اسباب کشی به آن توجه کرد؟

وسایل زیاد سنگین مانند کتاب را در داخل جعبه های بزرگ قرار ندهید چون در حمل آن دچار مشکل خواهید شد و شما می توانید از کارتن مخصوص به کتاب استفاده کنید چون به اندازه کافی سنگین نمی باشد و اگر مجبور به استفاده از جعبه سایز بزرگ شدید و کتاب ها را داخل آن قرار دادید مشکلی نیست قسمتی را پر کنید تا وزنی که قابل حمل باشد مابقی را پارچه یا ملحفه ،کوسن قرار دهید هم فشا پر می شود و هم زیاد سنگین نمی باشد این کار بهتر است.
برای جلوگیری از خیس شدن یا نفوذ رطوبت به جعبه ها می توانید داخل کارتن نایلون قرار دهید و این کار از ورود آب به وسایل جلوگیری می کند اگر شما وسایل حساس داید این کار را انجام دهید باربری نیاوران یک کار بسیار زیبایی انجام داده است این که برای کارتن اسباب کشی ارزان نایلون مخصوص طراحی کرده است که درب آن بسته می شود و هیچ گونه آبی به آن نفوذ نمی کند و شما می توانید وسایل حساس را داخل ان قرار دهید.

نکات مهم در بسته بندی وسایل حساس

شما یک سری وسایل دارید که به شما به ارث رسیده اند و یا بسیار با آنها خاطره دارید و نمی خواهید به آنها آسیبی برسد پس بهتر است که شما از کارتن های ۵ لایه استفاده کنید و برای اینکه هیچ مشکلی به وجود نیاید و در حرکت نیز هیچ گونه برخوردی با سایر وسایل نکند آنها را لایه پیچی کنید و این تکنین بسته بندی می باشد باربری شهرک غرب یک کارتن تهیه کرده است که مناسب برای وسایل شکستنی می باشد که داخل را شبکه بندی می کند و از بروز برخورد جلوگیری می کند و با لایه پیچی حتمال آسیب را به صفر می رساند و مورد بعدی که باید توجه کرد که بروی جعبه ها حتماً برچسب وسایل شکستنی و حساس را بنویسید.
برای حمل لباس ها نمی خواهید چروک شوند بسیار قیمتی هستند از کارتن رگال استفاده کنید که شبیه یک رخت آویز می باشد و لباس ها را بروی ان آویزان می کنید به هیچ عنوان چروک نمی شوند.
کارتن اسباب کشی بزرگ را برای وسایل سبک مانند قابلمه و ماهی تابه ها می توانید استفاده کنید چون آنها سبک و وزن زیادی ندارند.
در آخر شما می توانید برای تهیه هر گونه از محصول اسباب کشی با باربری شهرک غرب در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم شود