باربری آفریقا

باربری آفریقا

باربری آفریقا یکی از قدیمی ترین باربری تهران است و با توجه به سابقه طولانی و نیروهای مجرب و ماهر استفاده می کند و با این شرایطی که ذکر شد شرکت باربری آفریقا برای آرامش مشتری کار های ویژه ای را انجام می دهد که تضمین کیفیت اولین مورد آن می باشد و بسته بندی اصولی و دقیق با استفاده از تجهیزات نوین و جدید انجام می شود و استفاده از ماشین های باربری مسقف و ۸ متری از دیگر مواردی است که اتوبار آفریقا رعایت می کند باربری آفریقا علاوه بر ماشین های سنگین ماشین های مانند وانت بار و نیسان بار نیز دارند که می تواند وسایل سبک شما را جابه جا کند.
شرکت باربری آفریقا حمل جهیزیه را با سرویس های vip انجام می دهد و از رانندگان بومی و آشنا به تمامی کوچه ها و خیابان های تهران استفاده می کند برای حمل نقل وسایل از وسایل حمل استفاده می کند که دیگر نیاز نیست نگران حمل وسایل سنگین باشید به با استفاده از این تجهیزات به سادگی قابل حمل می باشند.

باربری آفریقا

اتوبار آفریقا در گذشته به اسم باربری جردن انجام وظیفه می کرد در حال حاضر نیز به همین اسم فعالیت می کند و دیگر اسم آن باربری گاندی می باشد و همه این سه اسم با یک روش فعالیت می کند ولی بسیاری از مردم به اسم های مختلف ما را می شناسند و زیاد مهم نیست مهم این است که انجام وظیفه را با نهایت کیفیت انجام دهیم.
شرکت باربری آفریقا در سال ۸۸ با اسم باربری آفریقا مجوز خود را از اتحادیه باربری دریافت کرد و با باربری آفریقا مجوز باربری صادر شده است اما چند سال گذشته تغییر نام پیدا کرد و به گاندی معرف است اما بسیاری از مردم با همان اتوبار جردن ما را می شناسند.
اتوبار آفریقا قبل از اینکه مجوز دریافت بکند به صورت غیر رسمی فعالیت می کرد و سابقه طولانی مدت در این خیابان آفریقا دارد و بسیاری از قدیمی های این محله باربری آفریقا را به خوبی می شناشند.
اتوبار آفریقا یکی از مناطق باربری شمال تهران می باشد و تحت نظارت این مجموعه می باشد و تلاش کرده است که بسیاری از نقاط تهران را پوشش دهد و بهترین امکانات را در اختیار مشتری قرار می دهد باربری آفریقا هر اسباب کشی را با نهایت وسواس و دقت انجام می دهد به صورتی که بسیاری از افراد این تفکر را دارند که وسایل یکی از کارنان را جابه جا می کنند.

باربری و اتوبار آفریقا

باربری آفریقا بیشتر در زمینه باربری ادارات تجربه و تبحر دارد چون بسیاری از مناطق آفریقا سازمانها و شرکت ها قرار گرفته اند البته منازل نیز وجود دارد اما شرکت و نهاد های دولتی بسیار است به همین دلیل اتوبار آفریقا بسیار در این زمینه موفق ظاهر شده است و همانطور که می دانید اثاث کشی ادارات دو برابر یک منزل کار دارد و دقت بیشتری نیاز دارد که اطلاعات یا پرونده ای ناپدید نشود به همین دلیل است که باربری آفریقا به صورت اصولی و حرفه ای این کار را انجام می دهد.

شماره باربری آفریقا

شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته و در طول هفته حتی در روزهای تعطیل رسمی با ما در تماس باشید و اتوبار آفریقا می تواند به شما خدمات را ارئه دهد بسیاری از ادارات برای اسباب کشی در روزهای تعطیل وقت دارند چون نه ارباب رجوع دارند و کارمندها نمی باشند به همین دلیل می توانید در روزهای تعطیل این کار را انجام دهید.

۰۲۱-۲۲۸۹۹۸۰۳
۰۹۱۹۸۳۵۳۹۸۵

باربری آفریقا به شما مشاوره رایگان می دهد شما فقط کافی است با شماره باربری آفریقا در تماس باشید و در خواست خود را تعریف کنید و کارشناسان اتوبار آفریقا به شما پاسخ خواهند داد و کسانی که در شهرستان هستند می توانند با ما در ارتباط باشند و هیچ هزینه ای ندارد و کاملا” رایگان می باشد.

بسته بندی در باربری آفریقا چگونه است؟

اتوبار آفریقا همیشه تلاش کرده است که مشتری تا حد ممکن از خدمات ما راضی باشد و کارهای باربری آفریقا بیهوده نباشد پس اولین گام در اسباب کشی را محکم بر می دارد که بسته بندی می باشد و بسیار حائز اهمیت می باشد چون اگر در این کار اشتباهی رخ دهد مطمئن باشید تنها کسی که متضرر می شود مشتری می باشد پس شما باید یک شرکت باربری را انتخاب کنید که بسته بندی را با روش های اروپایی انجام شود.
باربری آفریقا این روش ها را برای شما پیاده می کند اتوبار آفریقا برای بسته بندی از بهترین و با کیفیت ترین وسایل بسته بندی استفاده می کند و شما کافی است که با باربری آفریقا تماس بگیرید و متوجه این موضوع خواهید شد.
اتوبار آفریقا از کارتن های اسباب کشی ۵ لایه برای حمل وسایل استفاده می کند همانطور که می دانید کارتن های ۵ لایه از ضخامت خاصی برخوردار هستند و به سادگی پاره و از بین نمی روند به همین دلیل است که در جابه جا کردن وسیله توسط کارکنان باربری آفریقا بدون هیچ اتفاقی این کار انجام یم شود
اتوبار آفریقا برای اینکه در شرایط آب وهوایی بارانی آب به کارتن ها نفوذ نکند و وسایل را خیس کند به همین دلیل درون و بیرون کرتن ها یک نایلون قرار می دهیم که خیس نشوند این کار باعث می شود تا در تمیز نگه داشتن وسایل دقت کافی را انجام دهید.
باربری آفریقا برای وسایل شکستنی یا وسایلی که بسیار حساس هستند از بابل رپ یا نایلون حباب دار استفاده می کند و در جابه جایی کمتر آسیب می بیند و از ضربه و خوردگی جلوگیری می کند بیشتر برای وسایل بزرگ که داخل کارتن قرار نمی گیرد از بابل رپ استفاده می شود و باید به گونه ای بسته بندی شود که هیچ مشکلی به وجود نیاید.
فوم ضربه گیر و سلفون از دیگر وسایل بسته بندی می باشد که برای وسایل سنگین مانند یخچال و پیانو استفاده می شود که در حرکت و یا ماشین باربری به جای گیر نکند و یا به وسیله ای نخورد از این موضع جلوگیری می کند.
کاغذ دیواری وچسب ومقوا از دیگر محصولاتی است که باربری آفریقا از آن استفاده می کند در گذشته از روزنامه استفاده می شود که دیگر این کار را انجام نمی دهیم چون به سلامیت مشتری آسیب وارد می شود و باربری آفریقا تلاش می کند که کمتر کاغذ مصرف کند تا کمتر درخت قطع شود تا به محیط زیست آسیب وارد نشود اتوبار آفریقا از حامیان محیط زیست می باشد.

باربری آفریقا چه خدماتی را ارئه می دهد؟

اتوبار آفریقا برای برای هر قسمت از کار یک گروهی تعیین کرده است که باعث می شود تا از نظر زمان و دقت بیشتری در کار انجام شود هر کدام از این گروه بسیار در حوزه فعالیت خود باتجربه می باشند و چندین سال است که با هم کار می کنند و باعث هماهنگی شده اند.
بیمه رایگان از دیگر مواردی است که اتوبار آفریقا به صورت رایگان آن را برای تمامی اسباب کشی ها صادر می کند و این بیمه نامه از شروع اثاث کشی تا پایان آن اعتبار دارد وقت شاسی از دیگر گزینه های است که باربری آفریقا آن را به نحو احسن رعایت می کند و همیشه on Time می باشند.

باربری ارزان

هزینه باربری همیشه برای افراد مهم می باشد و بسیاری از شغلها هزینه زنجیره ای آن را می چرخاند و باربری نیز از این قاعده مستثنا نیست باید دقت زیادی انجام شود شما باید دقت کنید که قیمت باربری را در اولین گام با هم مقایسه کنید همیشه باربری ارزان این نیست که هزینه کمتری دریافت کند شما باید بر اساس کیفیت کار آنها مورد سنجش قرار دهید هر چه کیفیت بالا برود مطمئن باشید هزینه باربری زیاد می شود پس کسی که باربری ارزان باشد اعتماد نکنید چون از کیفیت کم می شود.

نیسان بار آفریقا

ماشین های باربری آفریقا همیشه از به روز ترین ها بوده است چه در گذشته که وانت بار و نیسان بار بودند چه حالا که کامیون و کامیونت ها می باشند شما باشد در انتخاب ماشین اسباب کشی حساسیت خاصی داشته باشید چون بسیار مهم می باشد البته باید گفت که نیسان بار آفریقا نیز هنوز فعالیت می کند.

وانت بار آفریقا

از دیگر ماشین های که در باربری آفریقا بسیار زیاد بود وانت بار بود و بیشتر در بین شهری استفاده می شود چون حجم باری را که می توند انتقال دهد بسیار کم بود ولی در حال حاضر این وانت بارها با نام وانت بار آفریقا فعالیت می کنند.

Call Now Button