باربری شهرزیبا

باربری شهرزیبا

باربری شهرزیبا حمل ونقل را در تمامی نقاط شهر زیبا به صورت ۲۴ ساعته بدون تعطیلی خدمات خود را ارائه می دهد اتوبار شهرزیبا با داشتن کارشناسان و همکاران درجه یک که در همه زمینه ها افرادی متخصص و باتجربه دارد و این همکاران سابقه ای درخشان برای آیلان بار ایجاد کردند و این شعبه متخصص حمل و جابه جایی وسایل سنگین و بسته بندی به روش اروپایی می باشد.
باربری شهرزیبا بسیار بروی زمان حساس است و بسیار وقت شناس است و در مورد قیمت باربری بسیار منصف می باشد هزینه باربری را به صورتی تعیین می کند که هر دو طرف راضی باشند حمل جهیزیه از دیگر خدماتی می باشد که انجام می دهد و برای حمل جهیزیه عروس از پکیچ های حرفه ای استفاده می شود.
این شعبه برای حمل وسایل و اثاثیه منزل از رانندگان حرفه ای و با تجربه استفاده می کند این رانندگان به بسیاری از خیابان های شهر تهران آشنا می باشند و کمتر در ترافیک گیر می کنند و سر وقت خود را به مشتری می رسانند اتوبار شهر زیبا بارهای برون شهری را نیز انجام می دهد و از شهر های نزدیک تا شهر های مرزی برای ما فرقی نمی کند به همه ای مردم خدمات ارائه می دهد.

باربری و اتوبار شهر زیبا

بر اساس تحقیقاتی که توسط متخصصین این حوزه انجام شده است به این موضوع پی برده اند که بسیاری از خانواده ها ترس نهفته ای از اسباب کشی در وجود خود دارند به همین دلیل سالها در یک خانه ساکن می شوند تا شر حمل اثاثیه خلاص شوند و این ترس ناشی از آن است که وسایل خانه از بین می رود و ترس این را دارند که وسایل در حمل ونقل به مشکل بخورند و از بین بروند ولی دیگر ترسی نباید داشته باشید چون باربری شهرزیبا به صورت تخصصی خدمات اسباب کشی را ارئه می کند و متخصصین زیادی را در این حوزه کنار هم جمع کرده است تا یک فعالیت بی غل وغش داشه باشند.
باربری شهر زیبا تهران از اویل سال ۸۵ مجوز باربری خود را از اتحادیه باربری دریافت کرد و این مجوز بسیار به مشتری کمک می کند تا یک شرکت باربری را انتخاب کند که به تمامی تعهدات خود عمل کند و اگر به تعهدات خود عمل نکند به راحتی می تواند شکایت کنند و به حق و حقوق خود برسند این شعبه آیلان بار با اسم های دیگر نیز شناخته شده است مانند باربری شهرزیبا بار و باربری ارزان شهرزیبا که از قدیم جزء زیر شاخه ای این اتوبار بودند.
بسیاری از شرکت های باربری در شهر زیبا مجوز باربری ندارند و به صورت غیر رسمی فعالیت می کنند و اینترنت باعث شده است تا بستر مناسبی برای جولان دهی بعضی از شرکت ها که حتی مجوز ساده را ندارند باشد پس برای انتخاب شرکت باید تحقیات زادی را انجام داد تا به یک گزینه ای مناسب برسید.

باربری شهر زیبا

ما از معتبر ترین و منظم ترین باربری غرب تهران شهرزیبا می باشیم این یک ادعا و اغراق نیست بلکه شما می توانید با یک تماس متوجه تفاوت شوید یکی از انها این می باشد که قبل از هر کاری کارشناسان ما برای مشتری های خود یک برنامه ریزی اصولی را انجام می دهد و براساس آن کارکنان باربری اتوبار شهرزیبا فعالیت می کنند یکی دیگر از ویژگی های که ما داریم این می باشد که نکات و اصول بسته بندی را رعایت می کنیم شما اگر ساکن محله شهر زیبا هستید و به دنبال باربری محدوده شهرزیبا هستید می توانید با یک تماس از خدمات ویزه ای ما برخوردار شوید.
همانطور که می دانید در همه ای حوزه ها تکنولوژی وارد شده است و نمی توان جلوگیر آن بود چون قدرت مقابله با آن را نداریم و می توانیم با آن مبارزه کنیم و مورد بعدی که چرا باید با آن مبارزه کنیم چون این فناوری آمده است تا زندگی انسان ها را ساده کند و در زمان صرفه جویی شود و ما سعی کرده ایم که یک باربری اینترنتی باشیم که بتواند یک شرایط ویژه ای را برای مشتری ایجاد کند و در این حوزه نیز پیش رفته کافی را داشته باشد.

شماره باربری شهرزیبا

مشاوران ما یک شرایط ویژه ای برای افراد کارمند و کسانی که فقط در روزهای تعطیل وقت دارند ایجاد کرده است اگر شما فقط یک روز تعطیل وقت دارید که اثاث کشی انجام دهید کافی است که با شماره باربری شهرزیبا تماس بگیرید چون به صورت شبانه روز حتی در روزهای تعطیل فعالیت می کند.

۴۴۲۷۶۴۰۷

۰۹۱۹۸۳۵۳۹۵۸

آیلان بار در شهرستانها نیز مانند تهران خدمات ویژه ای را انجام می دهد و اگر خواستید می توانید با ما در تماس باشید.

بسته بندی در باربری شهرزیبا چگونه انجام می شود؟

یکی از اولین مراحل برای اسباب کشی راحت، بسته بندی می باشد همکاران ما برای بسته بندی از تجهیزات قوی و به روز  و از روش های مدرن و اروپایی استفاده می کند و این روش ها نیازمند یک سری وسایل می باشند که این وسایل باید با کیفیت و درجه یک باشد اگر شما نمی دانید این وسایل چه چیزی هستند می توانید از کارشناسان ما بپرسید و آنها در کمترین زمان جواب شما را می دهند.
کارتن اسباب کشی از لزومات اثاث کشی می باشد و شما باید بادقت این وسیله را تهیه کنید اگر کارتن اسباب کشی دست دوم باشد نیاز است که سالم باشد و کیفیت مناسبی داشته باشد ما از کارتن اسباب کشی ۵ لایه استفاده می کنیم چون در حمل ونقل هیچ مشکلی به وجود نمی آید و ضربه ای به وسایل وارد نمی شود و برای شهرستان ها بسیاری از شعبات آیلان بار مانند باربری شهرک غرب، باربری جنت آباد و باربری کاشانی از کارتن های ۷ لایه استفاده می کنند.
از دیگر وسایل برای بسته بندی می توان به نایلون حباب دار(بابل راپ) و سلفون و فوم ضربه گیر استفاده می کنند که این وسایل بسیار مهم و حیاتی برای بسته بندی می باشد و شما کافی است که تجربه استفاده این وسایل را داشته باشید به راحتی می توانید وسایل منزل را بسته بندی کنید و ضربه ای وارد نشود .

خدمات ویژه ای باربری شهرزیبا

  • کارکنان باتجربه و کاری
  • استفاده از دو گروه زن و مرد برای بسته بندی که باعث می شود اتوبار شهرزیبا متمایز شود
  • رانندگان حرفه ای و صبور که به تمامی مشیرها و خیابان های تهران آشنا است که زمان کمتری را صرف جابه جایی می شود
  • بیمه نامه ، باربری شهرزیبا از معدود باربری های می باشد که به صورت رایگان بیمه نامه را صادر می کند باربری ولنجک ، باربری شهران و باربری زعفرانیه از شعباتی می باشد که این موضوع را انجام می دهد.

قیمت باربری

بسیاری از مردم ایران قبل از هر کاری سراغ قیمت را می گیرند که ببینند با جیشان هم خوانی دارد یا نه اگر نداشته باشد به راحتی قید آن را می زنند قیمت باربری نیز به این گونه می باشد و باید به صورتی باشد که مشتری راضی باشد و از طرفی ارائه دهند نیز راضی باشد.

ارزان بار

اگر به دنبال ارزان بار هستید یا باربری ارزان مطمئن باشید که ضربه بدی خواهید خورد که جران ناپذیر باشد پس باید دقت کافی را داشته باشید که هر ارزانی بی علت نیست و شما در این زمینه که خدمات را بیشتر در نظر بگیرید تا قیمت پس در این مورد نیز تحقیق کافی را انجام دهید.

ماشین باربری

باربری شهرزیبا از ماشین های مدل بالا و بزرگ استفاده می کند البته نیسان بار و وانت بار نیز دارد که در شعبه های نیسان بار و وانت بار فعالیت می کنند تمامی ماشین هاموکت کاری و مسقف می باشند.

Call Now Button