باربری گاندی

باربری گاندی

باربری گاندی در آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در خیابان گاندی می باشد اتوبار گاندی با توجه به تخصص و مهارت زیادی که در اسباب کشی و بسته بندی دارد می تواند انواع خدمات در حوزه باربری را انجام دهد باربری گاندی برای حمل اثاثیه و حمل جهیزیه بهترین خدمات و کیفیت را به شما ارائه می دهد.
اتوبار گاندی تهران برای حمل وسایل با روش های نوین اثاثیه شما را بسته بندی می کند و با استفاده از تجهیزات وسایل سنگین مانند یخچال و پیانو را جا به جا می کند و در آخر با استفاده از ماشین های اسباب کشی آنها را جابه جا می کند و به صورت سالم وسایل را تحویل می دهد.

اتوبار گاندی

شرکت باربری گاندی یکی از شعبات باربری شمال تهران می باشد که با سه اسم فعالیت می کند به دلیل اینکه چندین سال گذشته بلوار گاندی تغییر نام داده است قبلا” به اسم باربری آفریقا و باربری جردن بوده است و بسیاری از مردم به همان اسم اتوبار جردن ما را می شناسند اما ما به هر سه اسم سعی کردیم در حوزه اینترنت فعالیت داشته باشیم.
باربری گاندی به صورت رسمی در سال ۸۵ فعالیت خود را رسمی آغاز نمود و باید این نیز گفت که قبلا” به صورت غیر رسمی باربری جردن فعالیت داشت اما اوایل با اسم باربری آفریقا و بعدا” به اسم باربری گاندی فعالیت نمود و از زمانی که مجوز باربری را دریافت کرد تمامی مراحل را با نظارت اتحادیه انجام می دهد و از نظر قیمت باربری باید به صورت ثابت باشد و نوسانات زیادی نداشته باشد.
اتوبار گاندی یکی از معتبر ترین شرکت حمل ونقل می باشد با توجه به سابقه درخشانی که باربری گاندی دارد اتوبار گاندی با داشتن ۲۵ سال سابقه در زمینه اسباب کشی و حمل ونقل به همین دلیل است که یکی از درخشان ترین شرکت ها می باشد چون همیشه کیفیت را فدای سود می کند و باربری گاندی بیشتر از همه چیز کیفیت کار مهم می باشد.
اتوبار گاندی با توجه به اینکه در منطقه خوش آب و هوا قرار دارد و باعث شده است تا بسیاری از مردم به طرف بلوار گاندی حرکت کنند و در آنجا سکونت داشته باشند و این سکونت باعث می شود تا فعالیت باربری گاندی چند برابر شود و بسیاری از فعالیت ها بسته بندی و حمل جهیزیه می باشد و اتوبار گاندی سرویس های Vip برای این افراد قرار داده است.
باربری گاندی تمامی منطقه تحت پوشش را خدمات ارائه می دهد و با بسیاری از شعبات دیگر در ارتباط است مانند باربری ولیعصر و باربری تجریش که ارتباط تنگاتنگی دارد و باربری الهیه نیز از دیگر مواردی است که بسیار به هم کمک می کنند و در صورت نیاز نیروهای خود را به آن منطقه ارسال می کند.
همانطور که می دانید اسباب کشی یکی از پروس های زمان بر و سنگین می باشد و باربری گاندی این پروسه را کوتاه می کند اما شما باید توجه و دقت بسیاری انجام دهید چون بسیاری از باربری در گاندی مجوز ندارند و کیفیت لازم را ندارند شما قبل از انتخاب تلاش کنید که نمونه کار یا از کارگاه و شرکت بازدیدی داشته باشید این خیال شما را راحت می کند تا یک انتخاب خوب برای باربری منطقه گاندی داشته باشید اتوبار گاندی همیشه درب آن بروی شما باز است و شما می توانید از تمامی تجهیزات و ماشین آلات باربری گاندی بازدید به عمل آورید.

شماره باربری گاندی

اتوبار گاندی به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل به شما خدمات می دهد و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره باربری گاندی تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۸۹۹۸۰۳
۰۹۱۹۸۳۵۳۹۸۵

بسته بندی در باربری گاندی به چه صورتی است ؟

بسته بندی اولین گام در اثاث کشی می باشد و مهمترین مرحله می باشد شما باید اولین گام را همیشه محکم بردارید و این گام اول نیازمند به یک سری تجهیزات و امکانات می باشد که باید فراهم شود اگر شما تجربه کافی در این زمینه ندارید لطفا” کار را به کاردان بسپارید و اتوبار گاندی می تواند به شما کمک کند.
باربری گاندی برای بسته بندی کردن اول از هر چیزی تجهیزات آن را فراهم می کند کارتن اسباب کشی و بابل رپ و چسب و مقوا و… می باشد که یک سری وسایل دیگر نیز می باشد که اتوبار گاندی از آنها استفاده می کند اما در اینجا نیاز نیست که همه آنها را معرفی کنیم و بعد از تهیه تجهیزات شروع به کار می کند البته تمامی این وسایل باید باکیفیت باشد.
اما این وسایل به تنهایی کار را پیش نمی برد شما باید افرادی را داشته باشید که تجربه و مهارت کافی را در این زمینه داشته باشند باربری گاندی کارکنان خود را از میان افراد برتر شعبه آیلان بار انتخاب کرده است و در این مورد مشکلی ندارد و این مورد خالی از لطف نیست که ذکر شود اتوبار گاندی برای بسته بندی از نیروی زن و مرد استفاده می کند.
بسیاری از خانم ها از بسته بندی مردها ناراضی می باشند اما وسایل مربوط به آشپزخانه و وسایل ریز را که نیاز به دقت بیشتری دارند باربری گاندی در اختیار خانم ها قرار می دهد تا آنها با نظارت و دقت کافی آنها را انجام دهند اتوبار گاندی برای اینکه اشتباهی رخ ندهد یک گروه نظارت را تعیین کرده است که به صورت کامل بروی کار نظارت می کند و در آخر نیز به صورت کامل به تمامی مراحل سرکشی می کند تا یک چیز یا مرحله از قلم نیافتاده باشد این روش ها توسط باربری قیطریه و باربری فرمانیه ابداع شد.

برنامه ریزی توسط باربری گاندی

قبل از هر کاری شرکت های باربری یک برنامه ریزی درست و اصولی داشته باشند یعنی برایهر مرحله کاری خود باید با برنامه حرکت کنند اتوبار گاندی قبل از هر کاری برنامه ریزی درست و اصولی دارد یعنی تمامی مراحل را با برنامه حرکت می کند و این باعث می شود تا هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی شود و کارکنان کمتر خسته شوند.

خدمات موجود در باربری گاندی چه چیزی است ؟

وقت شناسی از اولین موردی است که یک شرکت باربری باید به آن توجه کند اتوبار گاندی در صورت تماس شما در کمتر از ۲۰ دقیق خود را به شما خواهند رساند.
احترام به شمتری از دومین گزینه ای است که باربری گاندی به ان توجه می کند و همیشه باید مشتری از رفتار و اخلاق اتوبار گاندی راضی باشد باربری گاندی این سیاست را دارد که رضایت مشتری در اولویت باشد.
صور بیمه نامه در حال حاضر به گونه ای می باشد که بسیاری از باربری در منطقه گاندی بیمه نامه را برای اثاث کشی صادر می کنند ولی باربری گاندی با یک تفاوت بیمه نامه ار رایگان صادر می کند و باربری ونک و باربری مینی سیتی نیز بیمه نامه را به صورت رایگان برای تمامی اثاث کشی ها صادر می کند.
ماشین باربری از موردی می باشد که بسیار مهم می باشد و باید در انتخاب آن توجه زیادی شود باربری گاندی انواع ماشین باربری را دارد وانت بار ، نیسان بار، کامیون ، کامیونت و خاور از انواع ماشین های حمل بار می باشد که اتوبار گاندی آنها را دارد.

نیسان بار گاندی

نیسان بار گاندی از ماشین باربری می باشد که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و همه آنها مسقف و موکت کاری می باشند اگر می خواهید یک ماشین را انتخاب کنید که هم حجم زیادی از اثاثیه شما را جابه جا کند می توانید از نیسان بار استفاده کنید باربری تهران گاندی به شما قول می دهد که یک روز دلنشین را خواهید داشت.

وانت بار گاندی

اگر وسایل شما کم است ومی خواهید که هزینه زیادی را خرج نکنید می توانید از وانت بار گاندی استفاده کنید باربری گاندی این را در اختیار مشتری قرار داده است.

Call Now Button